Březen 2011

1st Day - Glee Challenge

20. března 2011 v 11:54 | Mightess |  Challenges
Day 01- Your favorite female character
Tímto chci poděkovat Rouge, že mě aspoň na chvíli dokázala zabavit, v té měsíční pauze, kterou Glee má, to budu potřebovat. Tak tedy, moje nejoblíbenější ženská postava z Glee ? Rozhodně je z čeho vybírat, přesto je pro mě jasnou volbou Brittany. Celým jménem Brittany Susan Pierce, v knize popisována jako dívka až příliš blonďatá. S přibývajícími díly jsme se o ní například dozvěděli, že si stále hraje s panenkami, věří v Santu Clause, místo čištění zubů si pusu vyplachuje limonádou, je přesvědčena, že děti nosí čápi a že něco měla s většinou mužské (a ženské) populace školy. Britt, a její představitelka Heather, taky úžasně tancuje. Mám jí ráda hlavně proto, že z jejích úst pochází jedny z nejlepších hlášek, které v Glee zazněly.

"Did you know that dolphins are just gay sharks?"
"I'm pretty sure my cats been reading my diary."
"Finn can fly?"
"I don't brush my teeth, I rinse my mouth with soda after I eat. I was pretty sure Dr. Pepper was a dentist."
"Because my name is also Brittany Spears. My middle name is Susan, my last name is Pierce. That makes me Brittany S. Pierce, Brittany Spears."
"Coach Beiste didn't touch my boobs. Truth is, I sort of want to touch her boobs."
"Guess who I'm dating? Wes Brody. He's super cute. He plays soccer with my sister. He's seven."

18th March 2011

18. března 2011 v 14:39 | Mightess |  Diary
IT'S CANON BITCHES ! Škoda, že Glee neběží na HBO, tam by jsme se dočkali i nějakých těch sexuálních scén. No každopádně, úterní epizoda byla naprosto dokonalá. Jsem ráda, že v Glee zazněli i nějaké originální písničky, Loser Like Me a Get It Right byly úžasné, Rybí Tlamka, Big Ass Heart a Jesus is a Friend of Mine mě naprosto rozsekaly. Nejlepší písničkou epizody pro mě přesto zůstává Blackbird, Kurt by měl zpívat písničky od Beatles každou epizodu :-) Jinak teď mě víc než na blogu můžete najít na Tumblru/Deviantartu. Btw, blog si usmyslel, že v článku musí být alespoň jedno písmeno, takže z mého jednoduchého data přecházím na to anglické :-(

5th March 2011

5. března 2011 v 13:50 | Mightess |  Diary
Už jsem vážně myslela, že se tady na ten můj blogíseQ vykašlu. Konečně jsem si totiž založila DEVIANTART a tumblr (na kterém se zatím pouze rozkoukávám). U Deviantartu se opravdu divím, že jsem to neudělala už dávno, dají se tam poznat fajn lidi se stejnými zájmy a hlavně zlepšit angličtina :-)
Udělala jsem tu menší aktualizace (Pics, Vector Art) a přidala pár wallpaperů, ten 1. jsem dělala včera, nebo dneska v noci, už nevím :-) ty dva další (Doctor Who, Heroes) jsou z mého předchozího blogu, tudíž dost staré.
A btw, může mi někdo prosím vás říct co je kurva s tím nastavením blogu ?! :-/ fuj ...
Glee - Animal ... pravý nefalšovaný KLAINEGASM ... zjistila jsem, že Chrisův hlas na mě působí jako čokoláda.