Diary

18th March 2011

18. března 2011 v 14:39 | Mightess
IT'S CANON BITCHES ! Škoda, že Glee neběží na HBO, tam by jsme se dočkali i nějakých těch sexuálních scén. No každopádně, úterní epizoda byla naprosto dokonalá. Jsem ráda, že v Glee zazněli i nějaké originální písničky, Loser Like Me a Get It Right byly úžasné, Rybí Tlamka, Big Ass Heart a Jesus is a Friend of Mine mě naprosto rozsekaly. Nejlepší písničkou epizody pro mě přesto zůstává Blackbird, Kurt by měl zpívat písničky od Beatles každou epizodu :-) Jinak teď mě víc než na blogu můžete najít na Tumblru/Deviantartu. Btw, blog si usmyslel, že v článku musí být alespoň jedno písmeno, takže z mého jednoduchého data přecházím na to anglické :-(

5th March 2011

5. března 2011 v 13:50 | Mightess
Už jsem vážně myslela, že se tady na ten můj blogíseQ vykašlu. Konečně jsem si totiž založila DEVIANTART a tumblr (na kterém se zatím pouze rozkoukávám). U Deviantartu se opravdu divím, že jsem to neudělala už dávno, dají se tam poznat fajn lidi se stejnými zájmy a hlavně zlepšit angličtina :-)
Udělala jsem tu menší aktualizace (Pics, Vector Art) a přidala pár wallpaperů, ten 1. jsem dělala včera, nebo dneska v noci, už nevím :-) ty dva další (Doctor Who, Heroes) jsou z mého předchozího blogu, tudíž dost staré.
A btw, může mi někdo prosím vás říct co je kurva s tím nastavením blogu ?! :-/ fuj ...
Glee - Animal ... pravý nefalšovaný KLAINEGASM ... zjistila jsem, že Chrisův hlas na mě působí jako čokoláda.

23rd February 2011

23. února 2011 v 22:01 | Mightess
To moje úterní ponocování se pro mě pomalu stává samozřejmostí. Ono není nic lepšího, než si na Foxu ve dvě hodiny ráno pustit nový díl Glee. Takže je jasné, že na školu jsem se dneska se vší parádou vybodla. Nový díl Glee byl úžasný. Konečně taky ND ukázali jako partu teenagerů, kteří chtějí pařit a chlastat. A že v tomhle dílu bylo chlastu opravdu hodně. Jenom jedna věc se mi nezamlouvá. Všichni samozřejmě víme, že Darren je supermegafoxyawesomehot, a že jeho zástupy fanynek jsou to nejlepší co mohlo bankovní konto Ryana Murphyho potkat. Ale když jsem na začátku jeho příchodu do Glee četla, že ho v 3. sérii možná udělají jednou z hlavních postav, tak jsem opravdu nečekala, že už za pár dílů bude dostávat víc sól než většina z nich.
Mimochodem, v epizodě, ve keré budou regionálky má prý někdo tragicky zemřít. Já sázím na Burta nebo Karofskyho, u kterého by to bylo logické, jelikož se má Kurt brzo vrátit na WMHS. Přijde mi docela vtipné, že hodně lidí sází na Pavarottiho, protože ... přišla vám někdy smrt ptáka tragická ? Mě tedy ne :-)

19th February 2011

19. února 2011 v 14:25 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Jsem nemocná, ležím v posteli, piju čaj a smrkám, žádné pozastavování se ovšem nekoná. Naopak, od notebooku mě zase jednou nikdo nevyhání, takže se v klidu můžu věnovat mým třem, v poslední době nejoblíbenějším činnostem, a to Photoshopu, stahovaní filmů a čtení FF. Včera jsem zkoukla Kick Ass a How to Train Your Dragon + pár dílů QaF a Glee. Teď se mi, neskutečně pomalu, stahuje Watchmen, tak snad mi za to čekání bude stát.
by Mightess
Pořád si pouštím scénu z Glee, ve které Santana a Brittany zpívají Me Against the Music, Heather je neuvěřitelně skvělá tanečnice (tancuje i pro Beyonce), docela mě mrzí, že má v Glee tak málo prostoru to ukázat. Jinak, slyšela jsem zvěsti, že v patnáctém (?) díle se mají Brittany a Santana dát dohromady, já jenom doufám, že je to pravda, nemít spolu aspoň na chvíli někoho tak sexy jako jsou ty dvě by byl hřích :P
Hrozně se těším na další díl ... promo vypadá, ehm, přinejmenším zajímavě "The Rachel Berry House Party Train Wreck Extravaganza!". Zatím, co si tady plácám játra se mi stáhli ti Watchmeni, přejte mi aby to nebylo s CZ dabingem a mějte se.

Kurt/Blaine, inspirovaný jednou úžasnou AU povídkou kterou jsem dneska četla ♥

16th February 2011

16. února 2011 v 20:05 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Tak nejdřív to měla být animace v menu, ale pak jsem si řekla, že to už je tady dost ohrané a že bych mohla zkusit něco trochu kreativnějšího. A jelikož miluji hrátky s perem v PSku tak vzniklo toto. Jinak dnešní díl Glee nebyl taková katastrofa, jak jsem předpokládala. Byl hloupoučký a absolutně bez nápadu, no a samozřejmě korunu tomu nasadily "The Bieber Experience" (sakra, ten kluk se musí vetřít úplně všude ). Nicméně když se pokusíte zaměříte na maličkosti, ne na díl jako celek, tak se dá bez újmy přežít. Mě sloužil jako celkem slušná kulisa k úklidu mého pokoje. Taky jsem včera zkoukla nový díl HIMYM, byla jsem ráda za Predátora, ale to bylo tak asi vše. Mimochodem neslyšel tu někdo o novém seriálu BBC Outcast ? Četla jsem že se mu prý říká "Doctor Who pro dospělé" nebo "britská BSG"(http://), což zní celkem zajímavě.


10th February 2011

10. února 2011 v 19:48 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Přidávám nějaké animace z Glee :-) Mimochodem, včera jsem zkoukla poslední díl 1. série Queer as Folk. Musela jsem asi půl hodiny hledat nějaký slušně vyhlížející torrent, protože na ulozto.cz jsem ho zaboha nemohla najít. Ale jinak musím říct, úžasné finále. Ten tanec Briana s Justinem na konci byl nádherný.
9th February 2011

9. února 2011 v 16:03 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
"Also, these candies you gave me, they sucked!"
"But you ate all of them..."
"I had to make sure they all sucked!"
Lauren ve valentýnské epizodě Glee opět perlila ... a nejenom ona. Včerejší (pro nás dnešní) epizoda Glee byla opět (!) úžasná. Valentýnské téma nebylo nijak zbytečně komplikováno. Všichni si přehodnocovali svoje dosavadní vztahy, rozcházeli se, scházeli, líbali - ale všechno dění bylo pojato s nadsázkou a vtipem. Jinak myslím, že jsem začala shipovat pár Lauren/Puck "What I like is that you're a girl who's an even bigger badass than me." - ti dva mají něco do sebe. No a po dlouhé době se mi líbili snad všechny písničky v epizodě.

Rachel - Firework
Líbí se mi víc než originál, Katy je tam na mě až moc uječená.

Artie - Pretty Young Thing
Artiemu úžasně sednou písnička od Michaela.

Blaine - When I Get You Alone
Podle mně nejlepší písnička z celé epizody. Nakonec se dostalo i na růžové brýle :-)

Puck - Fat Bottomed Girls
Pro Lauren od Pucka

Ta celá scéna v obchodě byla neuvěřitelně ujetá, toho kluka mi bylo upřímně líto :-)))

A tahle věc z tumblru mi zajistila pětiminutový výbuch smíchu

7th February 2011

7. února 2011 v 15:51 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Tak Super Bowl/Glee je za mnou, a musím říct, že nelituji té noci vzhůru. Super Bowl (Green Bay Packers vs Pittsburgh) se mi letos líbil, tedy když pominu všechna představení (BEP, Slash, Usher), ta byla otřesná. Protože musím FOX sledovat na notebooku, tak jsem měla možnost povídat si na chatu s ostatními, kteří sledovali SB na stejné stránce, vlastně se tam vesměs psalo jenom to jak se všichni těší na Glee a že už chtějí aby SB skončil. Ale chat to byl věru úžasný :-) Glee nakonec začalo se zpožděním, někdy kolem 4:45. Dneska jsem spala asi hodinu, takže tady budu jen těžko psát nějaký složitý rozbor epizody. Ale stejně myslím, že úplně stačí když napíšu, že to bylo EPIC, naprosto totálně EPIC ! Dokonce i Karofskyho začínám mít ráda. Jenom závěrečný THRILLER, mi zkazila matka, která mi se slovy "Jakto že ještě nespíš ?!?!" vtrhla do pokoje. V té chvíli jsem se zmohla jenom na "Do prdele vždyť jsou prázdniny !". Jinak už se blížím ke konci 1. řady QaF (hmmm, závratná rychlost, já vím) a musím říct že to vypadá čím dál tím zajímavěji. Zatím se mějte, animace ze včerejšího dílu si kladu za povinnost, takže dneska určitě nějaké přidám.
by Mightess
2.

5th February 2011

5. února 2011 v 13:22 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Tak jsem se konečně vyhrabala z postele, nechápejte mě špatně, když zrovna nejsem v polovině série nějakého dobrého seriálu, který mě nutí u počítače sedět až do dvou do rána, tak obvykle vstávám kolem osmé. Tím "dobrým seriálem" myslím QUEER AS FOLK, no a když píšu dobrý, opravdu tím myslím dobrý (ještě jednou, velké díky r e b e c c e). Jinak zase se mi jednou dostal do rukou náš oblíbený časopis Bravo, který nás všechny v aktuálním čísle potěšil článkem "12 nej seriálů současnosti", věřte nebo ne, ale můžete tam najít takové "skvosty" jako je remake seriálu Beverly Hills 90210.

Na tumblru se dají najít slušné hovadiny :-)))) fanoušci Glee jistě pochopí.
No a volné chvíle před novým dílem Glee se vždycky nejlíp zkracují ve Photoshopu, takže tady je pár nových známek :-) zatím se mějte
30th January 2011

30. ledna 2011 v 20:39 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Zítra vysvědčení, úterý volno, středa a čtvrtek do školy a pak jarní prázdniny. Ještě jsem se stále nerozhodla, zda má cenu zítra chodit do školy, nebo si případně neudělat celý týden volna. No, flákam to celkem slušně, ale představa dvou týdnů jarních prázdnin taky není k zahození. Jinak za týden mi konečně začne Glee, PROMO vypadá dobře, tak snad se mi ty dva měsíce čekání vyplatily. Mimo Glee ještě netrpělivě čekám na 6. sérii DOCTORA, která má začít někdy v březnu.
Mimochodem, sledujete rádi trailery ? A viděli jste někdy takové, ve kterých, za doprovodu nějaké epické hudby hluboký hlas říká "Vše, co jste doposud znali se změní" ? Já ano, desítky takových trailerů. Nemám je ráda, protože, ať už je film o čemkoliv, nikdy se nic nezmění :-)))) No, nic, to byl jen taková menší odbočka. Jinak, moje závislost jménem DEXTER je stále aktuální. Zrovna včera jsem courala po venku s kamarádkou a jen tak mimochodem se jí zeptala, jakým způsobem by chtěla někoho zabít. Nakonec jsme se shodly na tom, že by jsme dotyčného umlátily lopatou.
1.

23rd January 2011

23. ledna 2011 v 2:37 | ˙·٠•●Mightess●•٠·˙
Zdravím, tak, pololetní písemky už jsem si poku*vila, takže je čas se zase začít trochu věnovat blogu :-) Posledních několik týdnů ve škole bylo vážně hrozných, pololetní písemky pro mě znamenají zase po půl roce aspoň na chvilku usednout k učebnicím. No, co vám budu vyprávět, určitě jste si to taky zažili.


 
 

Reklama